Jeśli jesteś zainteresowany reklamą w tym miejscu zapraszam do bezpośredniego kontaktu z Nami poprzez formularz .

Gra www

Gra www
Już teraz wciel się w rolę księdza i pnij po szczeblach kościelnej kariery. Nowa Polska gra mmorpg czeka na aktywnych graczy. Zobacz, że codzienne życie księdza nie jest tak przyjemne jak może się to wydawać. Zobacz ile przeciwności musi pokonać aby wbić się na na samą górę. Coś co może wydawać się łatwe, zupełnie takie nie jest. Ciekawe czy wiesz jak bardzo trzeba się namęczyć aby ogolić swoje owieczki... znaczy aby zachęcić wiernych do pozbycia się choć złotówki. To nie jest łatwe. Jednak już teraz masz możliwość aby przekonać się o tym na własnej skórze.
Nasza gra ciągle się rozwija i pojawiają się w niej nowe elementy. Nawet się nie obejrzysz a będzie można zawierać sojusze, sprzedawać relikwie a także zarabiać na grze. Właśnie. Zarabiać. Powiem tylko, że oprócz świetnej rozrywki będzie można zarobić prawdziwe pieniądze.
Parafia.biz jest zupełnie darmowa a jedynymi wymaganiami aby w nią zagrać są: poczucie humoru, dystans do świata, przeglądarka i łącze internetowe. Tylko tyle wystarczy aby cieszyć się grą i dobrze bawić. Dołącz do gry już teraz. Bierz udział w potyczkach między parafiami.

Szczegóły strony www.parafia.biz:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę www.parafia.biz:

Fajny Katalog

Gra www

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 116 Odwiedziny netsprint 1 Odwiedziny googlebot 96

Polecany katalog: